Inventory Control System
Inwentaryzacja

Ile czasu poświęcasz miesięcznie na inwentaryzację? Jak wiele osób jest zaangażowanych w
inwentaryzację? Ile Cię to wszystko kosztuje? Za dużo? Z Inventory Control System możesz szybko i
sprawnie dokonać inwentaryzację i Zoptymalizować koszty personalne.

Inwentaryzacja w dwóch krokach

Krok 1: WPROWADZANIE DANYCH
Pracownik wprowadza aktualny stan magazynowy do urządzenia mobilnego z zainstalowanym modułem szybkiej inwentaryzacji ICS.
Aby było szybciej – dane mogą pochodzić z podłączonej wagi lub z czytnika kodów kreskowych (czytnik dodatkowo zabezpiecza przed pomyłką przy identyfikacji towaru).

Krok 2: GENEROWANIE DOKUMENTU SPISOWEGO
Po wprowadzeniu stanów magazynowych, system przyłączany jest do stanowiska sprzedażowego Gastro. Tam zostaje automatycznie wygenerowany elektroniczny dokument spisu z natury.

Korzyści z zastosowania ICS

 • przyspieszenie i uproszczenie procesu inwentaryzacji
 • możliwość tworzenia częściowych inwentaryzacji
 • dokładna kontrola surowców dzięki połączeniu z wagą elektroniczną
 • zwiększenie kontroli przepływu towarów w magazynie
 • wyświetlanie dodatkowych informacji o produktach w trakcie kontroli
 • wygodne przeliczniki ilości z uwzględnieniem wagi opakowań

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Softech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach marketingowych

  i jednocześnie rozumiem, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softech Sp. z o.o. ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS pod numerem KRS 0000142474, NIP: 671-16-71-602, REGON: 331368293. • Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Softech Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom w ramach grupy kapitałowej LSI Software w celach marketingowych.

  Rozumiem, że podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych

  w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Softech Sp. z o. o. i pozostałych spółek z grupy kapitałowej LSI Software. • Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Softech Sp. z o. o. i pozostałe spółki z grupy kapitałowej LSI Software komunikatów marketingu bezpośredniego

  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo Telekomunikacyjne.

*Wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!