Decibar
Inwentaryzacja napojów

Inwentaryzacja napojów spędza Ci sen z powiek? Szykujesz się na wielogodzinną pracę przy liczeniu produktów? Tak nie musi być. Zainwestuj w system Decibar i sprawnie zarządzaj stanem magazynowym.

Inwentaryzacja w kilka chwil

Program Decibar jest niezastąpiony przy inwentaryzacji gastronomicznej. Dzięki niemu czas pracy jest znacznie krótszy. Przeliczenie 40 butelek trwa zaledwie kilka minut. Bardzo łatwo można weryfikować zużycie alkoholu w poszczególnych barach. Do bazy napojów wprowadza się nawet 1500 produktów, w tym również kawy i herbaty. Program sprawdza się w wielu obiektach: restauracjach, kawiarniach, pubach, klubach muzycznych, barach hotelowych.

Oszczędność czasu i pieniędzy

System pozwala na znaczne oszczędności menadżerom lokali gastronomicznych. Inwentaryzacja zajmuje znacznie mniej czasu. Nie ma konieczności długiego szkolenia pracowników. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Waga identyfikuje butelkę przez wbudowany czytnik kodów, mierzy jej objętość oraz przesyła dane do systemu.

Zalety Decibar:

 • krótszy czas pracy
 • dokładne wyliczenia
 • większa kontrola obsługi baru
 • możliwość przeprowadzania niezapowiedzianych, szybkich inwentaryzacji
 • możliwość wprowadzenia nawet 1500 pozycji napojów

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Softech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach marketingowych

  i jednocześnie rozumiem, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softech Sp. z o.o. ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS pod numerem KRS 0000142474, NIP: 671-16-71-602, REGON: 331368293. • Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Softech Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom w ramach grupy kapitałowej LSI Software w celach marketingowych.

  Rozumiem, że podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych

  w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Softech Sp. z o. o. i pozostałych spółek z grupy kapitałowej LSI Software. • Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Softech Sp. z o. o. i pozostałe spółki z grupy kapitałowej LSI Software komunikatów marketingu bezpośredniego

  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo Telekomunikacyjne.

*Wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!