KDS Order Number
Aplikacja do zarządzania kolejką

Masz dosyć kolejek ustawiających się do wydawki? Część gości rezygnuje ze złożenia zamówienia widząc długi „ogonek”? Postaw na KDS Order Number. Aplikacja wykorzystuje znany wszystkim mechanizm numerkowego zarządzania kolejką – ale w nowy sposób. Połączenie sprawdzonego rozwiązania z możliwościami współczesnej technologii pozwala na szybszą rotację stolików, a co za tym idzie – większą liczbę przyjętych zamówień i lepszy zarobek.

KDSOrderNumberEkran

Jak to działa?

Krok 1.: Gość restauracji składa zamówienie w kasie. W tym samym czasie na ekranie w części „w przygotowaniu” pojawia się numerek zamówienia. Klient otrzymuje na paragonie lub rachunku niefiskalnym ten sam numer. Gość może wygodnie usiąść przy stoliku i obserwować ekran, aż do czasu, gdy jego zamówienia pojawi się w części „do odbioru”.

Krok 2.: Kucharz po przyrządzeniu posiłku odznacza to na KDS (ekran kuchenny na którym wyświetlane są zamówienia). Taka informacja wysyłana jest do systemu KDS umieszczonego na stanowisku wydawczym. Kasjer zmienia status zamówienia na „do odbioru”.

Krok 3.: Klient widzi na ekranie, że jego zamówienie zmieniło status i może podejść do wydawki, aby je odebrać. Po odejściu klienta, kasjer jednym kliknięciem w systemie Gastro odznacza zrealizowanie zamówienia i numer znika z ekranu.

Dlaczego KDS Order Number?

KDS Order Number to idealne rozwiązanie dla restauracji samoobsługowych. Oto główne korzyści z zastosowania rozwiązania:

 • wygoda gości czekających na realizację zamówienia – nie muszą stać w kolejce,
 • większy komfort spożywania posiłków – bez głośnego przekazywania na całą salę informacji, że dany posiłek jest gotowy,
 • eliminacja pomyłek i konfliktów – gdy dwóch lub więcej gości czeka na tę samą potrawę lub gdy ktoś niechcący odbierze nie swoje danie,
 • możliwość raportowania szybkości wydawania zamówień

Dostosuj system do swojej restauracji

KDS Order Number pozwala na spersonalizowanie wyglądu ekranu, na którym wyświetlane są numerki.  W zależności od wielkości ekranu, możesz także dostosować wielkość czcionki, aby komunikaty były jeszcze bardziej czytelne dla Twoich gości.

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Softech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach marketingowych

  i jednocześnie rozumiem, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softech Sp. z o.o. ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS pod numerem KRS 0000142474, NIP: 671-16-71-602, REGON: 331368293. • Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Softech Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom w ramach grupy kapitałowej LSI Software w celach marketingowych.

  Rozumiem, że podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych

  w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Softech Sp. z o. o. i pozostałych spółek z grupy kapitałowej LSI Software. • Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Softech Sp. z o. o. i pozostałe spółki z grupy kapitałowej LSI Software komunikatów marketingu bezpośredniego

  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo Telekomunikacyjne.

*Wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!