KDS
System komunikacji z kuchnią

Masz dość złej komunikacji pomiędzy obsługą sali a kucharzami? Irytują Cię opóźnienia i pomyłki w zamówieniach? Jeśli tak, zainwestuj w system monitorów kuchennych KDS (Kitchen Display System) i usprawnij pracę w lokalu.

Usprawnij obsługę klientów

System monitorów kuchennych (Kitchen Display System – KDS) to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla lokali gastronomicznych. Wspiera zarządzanie pracą w kuchni oraz usprawnia komunikację pomiędzy obsługą sali a kucharzami. Główną funkcją systemu KDS jest przetwarzanie informacji o zamówieniach. Informacje płyną dwukierunkowo. Po wprowadzeniu do gastronomicznego systemu sprzedaży, zamówione potrawy są automatycznie wyświetlane na odpowiednich monitorach zainstalowanych w pomieszczeniach kuchennych. Gdy potrawa zostaje przygotowana, kucharz poprzez specjalną klawiaturę kończy zamówienie, generując komunikat dla obsługi sali.

Drukuj zamówienia, bony, faktury

Możesz korzystać z drukarek termicznych Posiflex. Drukuj zamówienia do kuchni, informacyjne rachunki wstępne dla klienta, bony i kupony konkursowe łączone z systemem lojalnościowym bilety wstępu, faktury. Dzięki temu usprawnisz pracę lokalu i oszczędzisz czas. Kelner nie musi za każdym razem podchodzić do kuchni, aby przekazać zamówienie, ponieważ drukuje się ono samoczynnie, kiedy tylko zostanie wprowadzone do systemu Gastro POS.

Zalety KDS:

  • krótszy czas oczekiwania na potrawy
  • lepsza komunikacja między obsługą sali a kucharzami
  • mniej pomyłek w zamówieniach
  • precyzyjne określenie czasu przygotowania potrawy

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!