LRS
Systemy przywoławcze

Chcesz zoptymalizować pracę personelu, zwiększyć ilość obsługiwanych klientów, a także zyski lokalu? Jeśli tak, zainwestuj w systemy przywoławcze LRS. Szybka komunikacja to podstawa działania każdej branży.

Dobra komunikacja to podstawa

Produkty LRS ułatwiają wydajne i oszczędne zarządzanie personelem w obiektach gastronomicznych. Sprawna komunikacja to znacznie szybsze załatwienie wielu spraw. Nasza oferta jest bardzo bogata. Pagery umożliwiają dyskretne przekazanie informacji. Transmitery pozwalają na przywołanie za jednym razem 999 osób. Table Tracker usprawnia pracę kelnerów, którzy szybciej realizują zamówienia. Z kolei system NetPage umożliwia przekazanie wiadomości tekstowych do wszystkich pracowników wyposażonych w pagery.

Dobra jakość, łatwość obsługi

Produkty LRS to dobra jakość komunikacji, a także łatwość obsługi. Systemy można bez problemu stosować w różnych sytuacjach. Zapewniają skuteczne i dyskretne przekazywanie ważnych informacji pomiędzy kadrą zarządzającą, a personelem niższego szczebla. Systemy przywoławcze można dostosować do aktualnego zapotrzebowania. W miarę rozrastania się firmy, wystarczy zainwestować w kolejne urządzenia. To bardzo dobre rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm.

Zalety produktów LRS:

  • szybka i sprawna komunikacja
  • możliwość przywołania kilkuset osób jednocześnie
  • możliwość wysyłania wiadomości tekstowych
  • łatwiejsze zarządzanie personelem
  • dyskretne przekazywanie informacji

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od spółek należących do grupy kapitałowej LSI Software.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez spółki należące do grupy kapitałowej LSI Software i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

*wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!