miniPOS
Szybsza obsługa

Chcesz usprawnić pracę kelnerów? Postaw na system Gastro miniPOS. To moduł instalowany na przenośnym urządzeniu z Androidem. Dzięki niemu pracownicy mają stały dostęp do informacji na temat sytuacji na sali: rezerwacji stolików, stanu realizacji zamówień dla poszczególnych stolików, godziny przyjęcia zamówienia itp.
ArrowArrow
Slider

Wygoda i oszczędność czasu

Gastro miniPOS pozwala zaoszczędzić czas i zredukować do minimum konieczność podchodzenia pracowników do terminala. Informacje docierają do kuchni szybciej, co w znaczny sposób skraca czas oczekiwania gości. Gastro miniPOS szczególnie usprawnia pracę w rozległych lokalach, np. posiadających ogródki, umożliwiając pracownikom przyjęcie wielu zamówień od klientów bezpośrednio przy stolikach bez konieczności powrotu do lokalu.

Sprawniejsza obsługa

Gastro miniPOS stanowi udogodnienie zarówno dla pracowników lokali gastronomicznych, jak i dla klientów, którzy krócej czekają na zamówione potrawy. To przekłada się na budowanie dobrego wizerunku i większego zainteresowania Twoją restauracją.

Zalety Gastro miniPOS:

  • szybkie przyjmowanie zamówień
  • otwieranie i zamykanie rachunków, podgląd cen, ustalanie rabatów, dzielenie rachunków, wybór form płatności
  • pełny opis potrawy
  • wprowadzanie modyfikacji do zamówionych dań, wybór dodatków
  • wysyłanie zamówień do druku w kuchni
  • widok układu sali – aktualne informacje na temat rezerwacji stolików itp.

 

Wykorzystaj pełne możliwości modułu miniPOS dzięki użyciu mobilnego terminala SunmiM1!

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od spółek należących do grupy kapitałowej LSI Software.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez spółki należące do grupy kapitałowej LSI Software i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

*wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!