mojeGastro
Platforma restauracyjna w chmurze

Zainwestuj w system mojeGASTRO – dashboard, ordering, mobile ordering, callcenter – kompleksową platformę rozwiązań biznesowych dla restauratorów. Pozwól klientom składać zamówienia online i przez telefon. Korzystaj z raportów i analiz dotyczących Twojego biznesu przez internet. Bądź na bieżąco niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.
ArrowArrow
Slider

Kontroluj utarg z dowolnego miejsca

System mojeGASTRO to wszystko, co w dobie internetu potrzebne jest właścicielowi, aby zawsze być na bieżąco. Moduł Dashboard umożliwia dostęp do raportów i analiz. Dzięki połączeniu z GASTRO POS, dane dotyczące utargu czy sprzedaży są bezpośrednio transferowane i dostępne przez internet. Dowolność konfiguracji sprawia, że aktualizacja wykonuje się według indywidualnych ustawień. Dane są stale aktualizowane.

Zamówienia również przez internet i telefon

Program umożliwia klientom składanie zamówień przez internet, za pomocą aplikacji na urządzeniach przenośnych, przez telefon. Zamówienie jest automatycznie wysyłane do programu Gastro POS i przekazane do wykonania. Nowoczesny interfejs jest prosty w obsłudze i przyjazny dla klientów. Rozwiązanie to pomaga w zwiększeniu sprzedaży.

Twoje dane zawsze zabezpieczone

Oprogramowanie umożliwia stworzenie internetowej kopii zapasowej danych z systemów Gastro POS oraz Gastro SZEF. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu, dane z programów są importowane na serwer i dostępne w każdym momencie. Dzięki temu nie trzeba bać się o ich stratę.

Zalety systemu mojeGASTRO:

  • umożliwienie klientom składania zamówień online
  • umożliwienie klientom składania zamówień mobilnie
  • sprawna obsługa zamówień telefonicznych
  • zdalny dostęp do bieżących analiz i raportów

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od spółek należących do grupy kapitałowej LSI Software.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez spółki należące do grupy kapitałowej LSI Software i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

*wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!