POS Display
Monitor dla klienta

Twórz przekazy reklamowe dopasowane do każdej sytuacji. Swobodnie wygrywaj grafiki, zmieniaj czcionki. Program do komunikacji z klientem, umieszczony przy stanowisku sprzedaży, który pozwala na wyświetlanie zdjęć do produktów i aktualnych promocji.

Popraw jakość obsługi

POS Display z programem Gastro tworzą kanał do wyświetlania danych na temat zamówienia, przekazów reklamowych czy menu wraz z cennikiem. Samodzielna aplikacja działa niezależnie od innych systemów. Zastosowanie platformy to wiele zalet. Przede wszystkim znacznie usprawnia obsługę, zwiększa sprzedaż czy pozwala poznać opinie klientów (możliwość przeprowadzenia ankiet na monitorach dotykowych).

Dowolnie konfiguruj system

Intuicyjna konfiguracja POS Display umożliwia tworzenie dowolnych przekazów reklamowych dopasowanych do każdej restauracji. Swobodnie można wgrywać grafiki, dopasować czcionki i kolory. Taka dowolność pomoże urozmaicić przekaz, aby klient zawsze zwrócił na niego uwagę. Ponadto można zarządzać czasem oraz sposobem wyświetlania. Dla każdej grafiki reklamowej można dostosować konkretną datę i godzinę wyświetlania, co jest szczególnie istotne przy okresowych promocjach.

Zalety POS Display:

 • wyświetlanie przekazów reklamowych
 • wyświetlanie informacji na temat menu
 • możliwość ustawienia czasu wyświetlania danych
 • intuicyjna obsługa
 • łatwa konfiguracja

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Softech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach marketingowych

  i jednocześnie rozumiem, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softech Sp. z o.o. ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS pod numerem KRS 0000142474, NIP: 671-16-71-602, REGON: 331368293. • Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Softech Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom w ramach grupy kapitałowej LSI Software w celach marketingowych.

  Rozumiem, że podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych

  w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Softech Sp. z o. o. i pozostałych spółek z grupy kapitałowej LSI Software. • Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Softech Sp. z o. o. i pozostałe spółki z grupy kapitałowej LSI Software komunikatów marketingu bezpośredniego

  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo Telekomunikacyjne.

*Wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!