Posiflex
Profesjonalny sprzęt

Każda awaria w restauracji zmniejsza Twój utarg. Postaw na niezawodny profesjonalny sprzęt marki Posiflex. Posiflex to wydajne wodoodporne terminale z systemami pasywnego chłodzenia, skanery, bonowniki i wiele innych wysokiej jakości urządzeń dla gastronomii.

Posiflex szczególny nacisk kładzie na rozwój systemów POS – terminali dotykowych oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych. Marka jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach również energooszczędności dzięki technologii „Fan Free”. Współpracując z siecią ponad 300 partnerów jest w stanie zapewnić kompleksowe wyposażenie i pomoc techniczną na terenie całego kraju.

Terminale POS i monitory dotykowe

Urządzenia dotykowe odgrywają w gastronomii dzisiaj bardzo ważną rolę. Posiflex ma w ofercie terminale POS wyposażone w monitory dotykowe odporne na zalanie, pozwalające na pracę w wysokiej temperaturze, obsługujące czytniki kart i linii papilarnych – posiadające wszystko, co umożliwia wygodną pracę w restauracji lub lokalu samoobsługowym.

Skanery kodów kreskowych

Skaner można podłączyć do niemalże każdego urządzenia techniki komputerowej, dzięki czemu praca jest o wiele sprawniejsza, a zebrane dane precyzyjne. Oferowane przez Posiflex czytniki kodów kreskowych to nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania.

Szuflady na pieniądze

Solidne wykonanie, niezawodny (certyfikowany) mechanizm oraz bezpieczeństwo zostały połączone ze stonowanym designem. Szuflady na pieniądze marki Posiflex sprawdzają się w lokalach gastronomicznych każdego rodzaju.

Drukarki bonowe

Charakterystyczny dla urządzeń Posiflex cichy tryb pracy pozwoli na dyskretny i szybki wydruk. Drukarki bonowe Posiflex mają możliwość zawieszenia ich na ścianie oraz pozwalają zamieścić na drukowanych elementach logo lub grafiki naszych klientów.

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od spółek należących do grupy kapitałowej LSI Software.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez spółki należące do grupy kapitałowej LSI Software i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

*wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!