Portal Pracowniczy
Zarządzanie personelem

Jeśli chcesz usprawnić zarządzanie personelem, sięgnij po Portal Pracowniczy. Z dowolnego miejsca sprawdzaj grafiki pracy, kwalifikacje pracowników. Szybko komunikuj się z menedżerami poszczególnych oddziałów.

Potrzebne informacje w zasięgu ręki

Platforma Portal Pracowniczy ma na celu usprawnienie zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Wspomoga zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i firmy z wieloma oddziałami. Korzystanie z niego pozwala na szybką komunikację między pracownikami, którzy mają stały dostęp do najważniejszych informacji o firmie (aktualności, struktura organizacyjna, książka teleadresowa). Platforma zwiększa samodzielność kadry – bank formularzy niweluje potrzebę angażowania osób trzecich w załatwienie wewnętrznej sprawy firmowej.

Pomoc dla menadżerów i właścicieli

Platforma zawiera specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają kontrolę pracowników oraz zarządzanie nimi, przeznaczone dla menadżerów i właścicieli. Za ich pomocą w prosty i przejrzysty sposób można przeglądać grafiki pracownicze, czas pracy personelu oraz generować różnego typu analizy i raporty, takie jak: ocena efektywności działania jednostek lub pojedynczych pracowników czy rankingi jednostek.

Sprawdzanie kwalifikacji

Dzięki możliwości prowadzenia e-szkoleń i e-testów, Portal Pracowniczy umożliwia sprawdzanie kwalifikacji pracowników. To narzędzie pozwala menadżerom weryfikować np. poziom wiedzy pracowników na temat nowych produktów. Po wygenerowaniu odpowiednich statystyk, menedżer będzie mógł zobaczyć, czy pracownicy robią postępy (jeśli początkowo mieli na testach słabe wyniki).

Pomoc dla działu HR

Jako nowoczesne narzędzie do zarządzania, platforma ułatwia zarządzanie administracją firmy. System gromadzi wnioski urlopowe, które mogą być akceptowane przez przełożonych online, umożliwia wypełnianie ocen na temat danego pracownika i pozwala przeglądać je uprawnionym osobom. Te funkcje odciążają znacząco dział HR oraz przyspieszają jego pracę.

Zalety platformy Portal Pracowniczy:

 • przeprowadzanie cyklicznych kontroli i ocen
 • szybkie sprawdzanie ewidencji czasu pracy
 • ocena jednostek i pracowników
 • możliwość przeprowadzania szkoleń i testów online
 • łatwa komunikacja z personelem zarządzającym

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Softech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w celach marketingowych

  i jednocześnie rozumiem, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softech Sp. z o.o. ul. Przybyszewskiego 176/178, 93-120 Łódź, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, XX Wydział KRS pod numerem KRS 0000142474, NIP: 671-16-71-602, REGON: 331368293. • Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Softech Sp. z o.o. moich danych osobowych innym podmiotom w ramach grupy kapitałowej LSI Software w celach marketingowych.

  Rozumiem, że podanie przeze mnie moich danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany i usunięcia. • Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych

  w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Softech Sp. z o. o. i pozostałych spółek z grupy kapitałowej LSI Software. • Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Softech Sp. z o. o. i pozostałe spółki z grupy kapitałowej LSI Software komunikatów marketingu bezpośredniego

  przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo Telekomunikacyjne.

*Wymagane

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!