Potentaci złotego trunku - polska historia piwa

Delivery Integration Service to sprawna obsługa zamówień
z Pyszne.pl, Uber Eats i Glovo

Szybka i wygodna obsługa zamówień z Pyszne.pl, Uber Eats i Glovo? Pozwala na to moduł Delivery Integration Service. Dzięki niemu integracja ze znanymi operatorami zamówień jest zautomatyzowana i prosta.

Jakie korzyści daje Delivery Integration Service?

Delivero
Moduł
Delivery Integration Service
To rozwiązanie, które efektywnie podniesie jakość obsługi wszystkich zamówień zewnętrznych. Dzięki modułowi DIS zamówienia ze wszystkich platform spływają w zautomatyzowany sposób do jednej listy w POS, więc nie trzeba mieć żadnych dodatkowych urządzeń. Powoduje to oszczędność miejsca przy stanowisku pracy oraz zmniejszenie kosztów.

Dzięki Delivery Integration Service personel widzi w POS dane klienta i informacje o zamówieniu − jego status, numer, a także nazwę dostawcy, od którego ono pochodzi i wybrany rodzaj dostawy. Jeśli jest to opcja dowozu, w POS wyświetlą się również niezbędne dane: adres, na który potrawa ma być dostarczona, przez którego kierowcę i numer telefonu do klienta. Zmniejsza to ryzyko błędu, a także ułatwia i znacznie przyspiesza pracę personelu. Moduł Delivery Integration Service umożliwia zatem sprawną realizację zamówień zewnętrznych, a co za tym idzie – możliwość zwiększenia ich liczby i wyższy zysk gastronomii.

ZALETY DELIVERY INTEGRATION SERVICE

Szybsza i wygodniejsza obsługa zamówień zewnętrznych

Optymalizacja pracy personelu

Zwiększenie ilości zamówień zewnętrznych

Eliminacja pomyłek

Pełna kontrola nad zamówieniami zewnętrznymi

Porozmawiajmy o tym
jak Delivery
Integration Service
sprawdzi się
u Ciebie.

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Odtwórz wideo