Delivery Gastro

Chcesz sprawnie obsługiwać zamówienia zewnętrzne z platform, które są zintegrowane z Twoją restauracją?

Wybierz moduł Delivery Integration System.

Szybka i wygodna obsługa zamówień z Pyszne.pl, Uber Eats i Glovo? Pozwala na to moduł Delivery Integration System. Dzięki niemu integracja ze znanymi operatorami zamówień jest zautomatyzowana i prosta.

Jakie korzyści daje Delivery Integration System?

Delivero
Moduł DIS to rozwiązanie, które efektywnie podniesie jakość obsługi wszystkich zamówień zewnętrznych.
Dzięki modułowi Delivery Integration System zamówienia ze wszystkich platform spływają w zautomatyzowany sposób do jednej listy w POS, więc nie trzeba mieć żadnych dodatkowych urządzeń. Powoduje to oszczędność miejsca przy stanowisku pracy oraz zmniejszenie kosztów.

Co więcej, personel widzi w POS dane klienta i informacje o zamówieniu − jego status, numer, a także nazwę dostawcy, od którego ono pochodzi i wybrany rodzaj dostawy. Jeśli jest to opcja dowozu, w POS wyświetlą się również niezbędne dane: adres, na który potrawa ma być dostarczona, przez którego kierowcę i numer telefonu do klienta. Zmniejsza to ryzyko błędu, a także ułatwia i znacznie przyspiesza pracę personelu. Moduł Delivery Integration System umożliwia zatem sprawną realizację zamówień zewnętrznych, a co za tym idzie – możliwość zwiększenia ich liczby i wyższy zysk gastronomii.

ZALETY DELIVERY INTEGRATION SYSTEM

Szybsza i wygodniejsza obsługa zamówień zewnętrznych

Optymalizacja pracy personelu

Zwiększenie ilości zamówień zewnętrznych

Eliminacja pomyłek

Pełna kontrola nad zamówieniami zewnętrznymi