EuroGastro – odbierz darmową wejściówkę!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (D2) na największej i najważniejszej w Polsce imprezie targowej dedykowanej branży HoReCa. A warto nas odwiedzić, ponieważ…

Jak co roku, podczas wydarzenia, zaprezentujemy nowe rozwiązania systemu Gastro. A sporo się zmieniło 🙂 Dodaliśmy m. in. nowoczesne narzędzie do raportowania sprzedaży – Product Mix, dzięki któremu łatwo wyeliminować niedochodowe pozycje z menu. Pokażemy nasz system zarządzania kolejką – KDS Order Status. Do tego nowe, lepsze rozwiązania w zakresie inwentaryzacji, planowania imprez czy usprawnienia samoobsługi.

Zaprezentujemy także sprzęt firmy Posiflex. I tu także sporo nowości. Oprócz znanych już i wysoko cenionych wodo- i pyłoodpornych bezawaryjnych terminali, systemów KDS, mini- i midiPOSów pokażemy szereg rozwiązań zabezpieczających dostęp do systemu osobom postronnym (czytniki linii papilarnych, kart magnetycznych i zbliżeniowych).

Do usprawnienia komunikacji między kuchnią, salą i kelnerami przedstawimy rozwiązania systemu bezprzewodowego przywoływania LRS. Tutaj zarówno bardzo popularne pagery i coastery, jak i nowe w naszej ofercie terminale Pronto.

Targi Eurogastro mają już ponad 20-letnią historię. Co roku spotyka się na nich kilkuset wystawców z kilkunastu krajów oraz kilka tysięcy zwiedzających związanych z branżą horeca.  W tym roku na pewno będzie jeszcze lepiej! Do zobaczenia 5 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie! Nasze stoisko to D2.

Dla naszych Klientów i Partnerów mamy zaproszenia – prosimy o kontakt na adres: info@gastro.pl

Więcej o wydarzeniu tutaj:

www.eurogastro.com.pl

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2017-03-17