fbpx
EuroGastro & WorldHotel 2022 – kolejna edycja targów za nami

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć na największych targach gastronomiczno-hotelowych w Polsce EuroGastro & WorldHotel! W dniach 17-19 maja w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie pod Warszawą, prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania usprawniające codzienną pracę w gastronomii. To były trzy intensywne dni pełne efektywnych spotkań i niesamowitych wrażeń. Relację z wydarzenia przedstawiamy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury! 

Co się działo przy stoisku Gastro

Przy stoisku prezentowaliśmy szereg naszych sprawdzonych rozwiązań dedykowanych zarówno małym restauracjom, jak i dużym sieciom lokali. Targi były wyjątkową okazją dla uczestników, aby zobaczyć i osobiście wypróbować działanie np. systemu GastroPOS do intuicyjnej sprzedaży czy też systemu monitorów kuchennych KDS Order Number. Uwagę przyciągał też kiosk gastronomiczny − każdy mógł samodzielnie sprawdzić jego obsługę poprzez złożenie testowego zamówienia.  

Przez trzy dni intensywnie dzieliliśmy się wiedzą i z przyjemnością odpowiadaliśmy na liczne pytania restauratorów zainteresowanych naszymi produktami. Przedstawialiśmy również właściwości sprzętów LRS i Posiflex, które wytrzymują nawet najcięższe warunki panujące w gastronomii. 

EuroGastro & WorldHotel

Nowości od Gastro

W tym roku z dumą pokazywaliśmy również wiele nowości Gastro. Jedną z nich był moduł DIS stworzony po to, aby sprawnie obsługiwać zamówienia z zewnętrznych portali tj. Pyszne.pl, UberEats czy Glovo i co najważniejsze – móc odbierać je na jednym urządzeniu POS. Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zobaczyć na żywo jak działa to innowacyjne rozwiązanie oraz porozmawiać z ekspertami Gastro o jego funkcjonalnościach.  

Nie zabrakło także BeerWall

Na tegorocznych targach dużą popularnością cieszył się także nasz system samodzielnej sprzedaży piwa BeerWall. Można było zobaczyć, jak wygląda ściana piwna oraz sprawdzić jej działanie. Uczestnicy wydarzenia wielokrotnie testowali to rozwiązanie samodzielnie nalewając piwo oraz dyskutowali z nami o możliwościach jego wykorzystania i przystosowania do potrzeb konkretnego lokalu. 

EuroGastro & WorldHotel

Dziękujemy za obecność!

Pomimo, że Targi EuroGastro 2022 dopiero minęły, to już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Wydarzenie obfitowało w interesujące rozmowy i dyskusje. Zawarliśmy wiele nowych relacji biznesowych, a także wspólnie z przedsiębiorcami poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań Gastro do ich lokali.  

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy zaprezentować nasze innowacyjne systemy i sprzęt partnerów oraz dzielić się wiedzą na ich temat. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i pozytywne oceny naszych produktów! Jesteśmy dumni, że dzięki nam praca w kolejnych restauracjach stanie się efektywna i sprawna, a następne biznesy gastronomiczne będą piąć się w górę. 

Gastro_logo_500px_trans

LSI SOFTWARE S.A.
ul Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź

Materiały do pobrania

LSI SOFTWARE S.A.
ul Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź

Dane kontaktowe

telefon: 22 610 77 42
e-mail: info@gastro.pl

Materiały do pobrania

Wszelkie prawa zastrzeżone © 1991-2020 LSI Software S.A.

Zostaw nam wiadomość i wypróbuj wersję DEMO

Nasz ekspert doradzi, które funkcje systemu będą przydatne
w Twoim biznesie!

Wyślij formularz i dowiedz się więcej!