Gastro POS

Szukasz usprawnień w swojej restauracji?
Postaw na Gastro POS.

To program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy.
Ułatwia pracę kelnerów i szkolenie nowych pracowników.
Sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i sieci gastronomicznej.

FUNKCJONALNOŚCI GASTRO POS

EKRAN LOGOWANIA

EKRAN STARTOWY

TWORZENIE WŁASNYCH KOMPOZYCJI

OPERACJE NA RACHUNKU

PROMOCJE

LIMITY SPRZEDAŻY

Wydajna praca

Współpraca systemu Gastro POS z innymi programami rodziny Gastro usprawni pracę każdego lokalu. Od teraz zarządzaj magazynami (Gastro SZEF), twórz analizy realnych zysków lokalu (Gastro Finanse), korzystaj z nowoczesnego narzędzia internetowego pozwalającego dokonywać zamówień przez internet, obsługiwać call center a nawet prowadzić controlling sieci lokali (mojeGASTRO). Możliwości oferowane przez Gastro poprawią jakość usług, a efektywne zarządzanie zwiększy zyski lokalu.

Bezpieczeństwo
i intuicyjna obsługa
Platforma to wiele usprawnień w funkcjonowaniu lokalu gastronomicznego. Logowanie się pracownika do programu poprzez wprowadzenie unikalnego kodu, odcisku palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno czasu pracy, jak i generowanej sprzedaży. Widok opcji można ograniczyć tak, aby był on dopasowany do uprawnień konkretnej osoby, np. kelner widzi tylko sprzedaż, menadżer wystawione faktury. Gastro POS pozwala zniwelować straty lokalu oraz zwiększyć zyski.

Pełna obsługa zamówień na wynos

Zamówienia na wynos stają się coraz popularniejsze. Jest to duża wygoda dla klientów, zwłaszcza dzięki coraz większej liczbie dostępnych możliwości składania zamówień – połączenia telefoniczne, strony internetowe i zewnętrzne portale lub aplikacje mobilne. Zauważyliśmy, że restauratorzy widzą dużą szansę w rozwoju tego trendu i poszukują rozwiązań, które usprawnią proces zamawiania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom eksperci Gastro skupili się na aplikacjach, które zwiększą efektywność kierowców i przyczynią się pośrednio do zwiększenia zysków restauracji.

Gastro POS dzięki pełnej integracji z moduł dostaw Delivery i aplikacji dla kierowców Delivero pozwoli Ci przyspieszyć realizację zamówień na wynos nawet o 30%!

ZALETY GASTRO POS

001-tap

obsługa przez ekran dotykowy

002-puzzle

dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb

003-money

kontrola rachunków i zamówień

005-web-design

przejrzysty ekran bonowania

007-dinner

graficzna prezentacja sali

008-waiter

rozliczenia kelnera w dowolnym momencie

009-timer

rejestracja czasu pracy

010-sandwich

łatwość modyfikowania potraw

011-cooking

współpraca z kuchnią

012-coin

elastyczne kształtowanie cen

013-percentage

kontrola definiowalnych rabatów

014-cogwheels

współpraca z systemami hotelowymi i urządzeniami specjalistycznymi

Porozmawiajmy o tym
jak Gastro POS
sprawdzi się
u Ciebie.

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Odtwórz wideo