Gastro POS

Szukasz usprawnień w swojej restauracji?
Postaw na Gastro POS.

Gastro POS ułatwia pracę kelnerów i szkolenie nowych pracowników.
To program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży poprzez ekran dotykowy.
Sprawdza się zarówno w pojedynczym lokalu, jak i sieci gastronomicznej.

Gastro pos

Intuicyjny ekran startowy i logowania

Szybkie logowanie pinem, kartą lub odciskiem palca oraz sprawne przełączanie między kontami. Łatwe dostosowanie ekranu do potrzeb lokalu i praca na Intuicyjnym interfejsie.

Tworzenie własnych kompozycji

Łatwa modyfikacja potraw oraz możliwość tworzenia komentarzy do konkretnych pozycji.

Szybkie operacje na rachunku

Łatwe definiowanie dowolnych rabatów oraz korekty przed i po zamówieniu. Możliwość zastosowania różnych poziomów cenowych.

Limity sprzedaży i promocje

Możliwość definiowania ilości danego artykułu jaką można sprzedać oraz obsługa promocji z różnymi zależnościami.

Bezpieczeństwo
i intuicyjna obsługa
Gastro POS daje wiele usprawnień w funkcjonowaniu Twojej gastronomii. Logowanie się pracownika do programu poprzez unikalny kod, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno czasu pracy, jak i generowanej sprzedaży. Widok opcji można ograniczyć - dopasowanie uprawnień konkretnej osoby, np. kelner widzi tylko sprzedaż, menadżer wystawione faktury. Gastro POS pozwala zniwelować straty lokalu oraz zwiększyć zyski!

Wydajna praca

Współpraca systemu Gastro POS z innymi programami rodziny Gastro usprawni pracę każdego lokalu. Od teraz zarządzaj magazynami (Gastro SZEF), twórz analizy realnych zysków lokalu (Gastro Finanse), korzystaj z nowoczesnego narzędzia internetowego pozwalającego dokonywać zamówień przez internet, obsługiwać call center a nawet prowadzić controlling sieci lokali (mojeGASTRO). Możliwości oferowane przez Gastro poprawią jakość usług, a efektywne zarządzanie zwiększy zyski lokalu.

Pełna obsługa zamówień na wynos

Zamówienia na wynos stają się coraz popularniejsze. Jest to duża wygoda dla klientów, zwłaszcza dzięki coraz większej liczbie dostępnych możliwości składania zamówień – połączenia telefoniczne, strony internetowe i zewnętrzne portale lub aplikacje mobilne. Zauważyliśmy, że restauratorzy widzą dużą szansę w rozwoju tego trendu i poszukują rozwiązań, które usprawnią proces zamawiania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom eksperci Gastro skupili się na aplikacjach, które zwiększą efektywność kierowców i przyczynią się pośrednio do zwiększenia zysków restauracji.

Gastro POS dzięki pełnej integracji z moduł dostaw Delivery i aplikacji dla kierowców Delivero pozwoli Ci przyspieszyć realizację zamówień na wynos nawet o 30%!

ZALETY GASTRO POS

001-tap

obsługa przez ekran dotykowy

002-puzzle

dostosowanie ekranu do indywidualnych potrzeb

003-money

kontrola rachunków i zamówień

005-web-design

przejrzysty ekran bonowania

007-dinner

graficzna prezentacja sali

008-waiter

rozliczenia kelnera w dowolnym momencie

009-timer

rejestracja czasu pracy

010-sandwich

łatwość modyfikowania potraw

011-cooking

współpraca z kuchnią

012-coin

elastyczne kształtowanie cen

013-percentage

kontrola definiowalnych rabatów

014-cogwheels

współpraca z systemami hotelowymi i urządzeniami specjalistycznymi

Porozmawiajmy o tym
jak Gastro POS
sprawdzi się
u Ciebie.

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Odtwórz wideo