GoLunch

Aplikacja do zamawiania posiłków pracowniczych.
Doskonale sprawdzi się w kantynach oraz restauracjach korporacyjnych, czyli wszędzie tam, gdzie istotne jest szybkie wydanie wielu posiłków w krótkim czasie.

GoLunch to aplikacja w wersji webowej oraz aplikacja mobilna działająca na systemie iOS lub Android. Można z niej korzystać zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartphonie. To daje gwarancję wygodnej obsługi niezależnie od urządzenia i miejsca, z którego zamawiamy posiłek.

Jak zamówimy posiłek w aplikacji GoLunch?

Użytkownik pobiera aplikację GoLunch ze sklepu AppStore lub Google Play. Po założeniu konta i zalogowaniu może przeglądać menu w podziale na dni tygodnia, a następnie zamówić posiłki wybierając godzinę oraz miejsce odbioru posiłku. Zamówienie może być opłacone dzięki płatnościom online bezpośrednio w aplikacji, jak i środkami dostępnymi na koncie, które zostało wcześniej zasilone przez pracownika. Co więcej – za posiłki zapłacić można również dotacją, czyli określonym przez pracodawcę dofinansowaniem.

Pobierz aplikację GoLunch

Załóż konto i zaloguj się! Teraz widzisz już aktualne menu

Zamów posiłek

Opłać zamówienie w dogodny sposób

Skorzystaj z dofinansowania pracodawcy

Dlaczego warto?
Aplikacja GoLunch to wiele korzyści dla każdego użytkownika -
zarówno dla restauracji, pracodawcy jak i samego pracownika.
3

Korzyści dla restauracji

Zwiększenie sprzedaży

długofalowa i stabilna współpraca z pracodawcami zapewni stały przychód, a także kolejnych klientów w postaci nowych pracowników.

Optymalizacja pracy

harmonogram wydawania zaplanowanych posiłków pozwoli na sprawną obsługę nawet w godzinach szczytu.

Ograniczenie kosztów

planowanie dostaw surowców ograniczy straty niewykorzystanych produktów, a odpowiednie planowanie gotowania przełoży się wprost na oszczędność energii.

Korzyści dla pracownika

Prosta obsługa

aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a przypomnienia o braku zamówienia na dany dzień pomogą zapewnić regularność spożywanych posiłków.

Oszczędność czasu

dostawa jedzenia na konkretną godzinę, w miejsce pracy eliminuje konieczność stania w kolejkach czy gotowania i wspiera utrzymywanie zbilansowanej diety.

Wygoda korzystania

aplikacja dostosowana jest do działania w przeglądarce internetowej co gwarantuje łatwość obsługi niezależnie od urządzenia.

Korzyści dla pracodawcy

Pozytywny wizerunek

dodatkowy, atrakcyjny benefit dostępny w miejscu pracy zbuduje wizerunek nowoczesnego pracodawcy dbającego o pracowników.

Kontrola kosztów

pracodawca płaci tylko za zamówione posiłki, a dofinansowanie można odliczyć od kosztów.

Wyższa efektywność

zadbanie o satysfakcję i komfort pracowników podniesie ich motywację, lojalność oraz wydajność.

Porozmawiajmy o tym jak
GoLunch sprawdzi się u Ciebie!

Skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Poznamy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.