Jedziemy na EuroGastro!

Jedziemy na EuroGastro!

Niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia największych targów gastronomiczno-hotelarskich w Polsce – EuroGastro/WorldHotel. W tym roku odbędą się one w dniach 27-29 marca w innej niż dotychczas lokalizacji – Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Jak co roku i my weźmiemy udział w tym wydarzeniu!

Naszą ofertę na EuroGastro/WorldHotel prezentować będą dwa zespoły. Od strony gastronomicznej pokażemy co nowego w najpopularniejszym od lat systemie dla restauracji – Gastro. Co więcej, w tym roku stawiamy na rozwiązania samoobsługowe takie jak kiosk czy system monitorów kuchennych KDS. Oczywiście nie zabraknie również nowinek sprzętowych od naszych partnerów Posiflex i LRS. Jak wiadomo, produkty LRS to szeroka oferta systemów przywoławczych, które znacznie przyspieszają obsługę. Bez wątpienia to pomocne rozwiązania – zwłaszcza w nadchodzącym sezonie letnim.

Hotelarzy zapewne zainteresują rozwiązania InteliHotel oraz Automatyka Hotelowa. Nie ulega wątpliwości, że targi to idealna okazja, żeby zobaczyć, jak w praktyce działa system Automatyki Hotelowej GiP. Jest to nasze autorskie rozwiązanie, oparte na sprzęcie firmy Roger. Znacznie ułatwia ono sterowanie różnymi systemami w hotelu jak np. nowatorskim rozwiązaniem zarządzania energią dla hoteli. System ten zarządza energią wyczuwając obecność Gościa w pokoju. Co więcej, nie zabraknie również nowinek wspomagających pracę kelnerów. Na naszym stoisku zaprezentujemy nową aplikację mobilną miniPOS.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska D26 w hali F, gdzie nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą przy wyborze sprzętu i oprogramowania.

Dostępne są jeszcze bezpłatne zaproszenia! Aby je odebrać wystarczy wejść na stronę organizatora i wkleić kod: 2DQDW64YLR.