KDS Order Number
Aplikacja do zarządzania kolejką

Masz dosyć kolejek ustawiających się do wydawki? Część gości rezygnuje ze złożenia zamówienia widząc długi „ogonek”? Postaw na KDS Order Number. Aplikacja wykorzystuje znany wszystkim mechanizm numerkowego zarządzania kolejką – ale w nowy sposób. Połączenie sprawdzonego rozwiązania z możliwościami współczesnej technologii pozwala na szybszą rotację stolików, a co za tym idzie – większą liczbę przyjętych zamówień i lepszy zarobek.

KDSOrderNumberEkran

Jak to działa?

Krok 1.: Gość restauracji składa zamówienie w kasie. W tym samym czasie na ekranie w części „w przygotowaniu” pojawia się numerek zamówienia. Klient otrzymuje na paragonie lub rachunku niefiskalnym ten sam numer. Gość może wygodnie usiąść przy stoliku i obserwować ekran, aż do czasu, gdy jego zamówienia pojawi się w części „do odbioru”.

Krok 2.: Kucharz po przyrządzeniu posiłku odznacza to na KDS (ekran kuchenny na którym wyświetlane są zamówienia). Taka informacja wysyłana jest do systemu KDS umieszczonego na stanowisku wydawczym. Kasjer zmienia status zamówienia na „do odbioru”.

Krok 3.: Klient widzi na ekranie, że jego zamówienie zmieniło status i może podejść do wydawki, aby je odebrać. Po odejściu klienta, kasjer jednym kliknięciem w systemie Gastro odznacza zrealizowanie zamówienia i numer znika z ekranu.

Dlaczego KDS Order Number?

KDS Order Number to idealne rozwiązanie dla restauracji samoobsługowych. Oto główne korzyści z zastosowania rozwiązania:

  • wygoda gości czekających na realizację zamówienia – nie muszą stać w kolejce,
  • większy komfort spożywania posiłków – bez głośnego przekazywania na całą salę informacji, że dany posiłek jest gotowy,
  • eliminacja pomyłek i konfliktów – gdy dwóch lub więcej gości czeka na tę samą potrawę lub gdy ktoś niechcący odbierze nie swoje danie,
  • możliwość raportowania szybkości wydawania zamówień

Dostosuj system do swojej restauracji

KDS Order Number pozwala na spersonalizowanie wyglądu ekranu, na którym wyświetlane są numerki.  W zależności od wielkości ekranu, możesz także dostosować wielkość czcionki, aby komunikaty były jeszcze bardziej czytelne dla Twoich gości.

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!