midiPOS
Sprawna obsługa w dużym lokalu

Jesteś właścicielem piętrowego lokalu gastronomicznego? Zależy Ci na tym, by usprawnić pracę swoich pracowników? Postaw na moduł Gastro midiPOS. Poprawia on znacznie obsługę klienta i komunikację z kuchnią w większych lokalach gastronomicznych. Kompaktowy midiPOS świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma miejsca na pełne stanowisko POS.

ArrowArrow
Slider

Nie pozwól czekać swoim klientom

Gastro midiPOS jest doskonałym rozwiązaniem dla większych lokali gastronomicznych. Wyjątkowo dobrze sprawdza się latem, kiedy na ogródku nie ma miejsca na standardowe stanowisko POS. Znacznie przyspiesza obsługę i usprawnia komunikację w lokalach piętrowych, posiadających zewnętrzne ogródki lub dodatkowe sale z dala od głównego stanowiska sprzedażowego POS.

Usprawnij pracę całego lokalu

Gastro midiPOS usprawnia komunikację pomiędzy salą a kuchnią, dzięki czemu kelnerzy nie muszą przemieszczać się po całej restauracji w celu złożenia zamówienia lub jego odbioru. Wszystkie dane, które są wprowadzane do modułu midiPOS są następnie przesyłane do systemu Gastro. W ten sposób kelner ma wgląd w swoje konto niezależnie od stanowiska, z którego będzie korzystał.

Zalety Gastro midiPOS:

  • dodatkowe stanowisko obsługi
  • zwiększona wydajność kelnerów i szybciej obsłużeni goście
  • sprawne przyjmowanie zamówień
  • niezwłoczne wysyłanie zamówień do kuchni
  • łatwe wprowadzenie modyfikacji do zamówienia
  • pełny widok układu sali

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!