strefa rodzica

Portal umożliwia zarządzanie indywidualnymi zamówieniami
i opłatami za posiłki z wyprzedzeniem.

System umożliwia elastyczne zarządzanie indywidualnymi zamówieniami, obsługą i opłatami posiłków w placówkach edukacyjnych. Realizację menu dla dziecka można zaplanować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem,
mając pewność, że otrzyma odpowiednie danie i przekąski.

Strefa Rodzica to nowe spojrzenie na zarządzanie usługami cateringowymi w szkołach. Aplikacja działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga dodatkowych instalacji oraz wtyczek. To nie tylko szybka obsługa, ale też możliwość dokonywania wyborów oraz realizacja indywidualnych potrzeb i wygoda.

Zarządzanie procesem zamawiania i wydawania posiłków pozwala na kontrolę diety, a co najważniejsze ilości i jakości posiłków. System
działa na zasadzie przedpłat, co oznacza, że aby móc skorzystać z posiłków należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki (na indywidualne konto), a potem złożyć zamówienie. Kredytowanie konta umożliwia też zakup posiłku przez dziecko nawet gdy rodzic przeoczy jego doładowanie.

Zadbaj o dietę
i zaplanuj posiłki
Nowoczesny system do zarządzania posiłkami i ich rozliczeniem finansowym daje Ci spokojną głowę o dietę Twojego dziecka.

KORZYŚCI

Porozmawiajmy o tym
jak midiPOS sprawdzi się
u Ciebie.

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Odtwórz wideo