Otwarcie Cafe Równik już za nami!

22 czerwca 2018 roku mieliśmy okazję brać udział we wspaniałym wydarzeniu – otwarciu Cafe Równik we Wrocławiu. Czemu jest to dla nas niezwykły event? Ponieważ, w niewielkim stopniu, również my przyczyniliśmy się do powstania tego wyjątkowego miejsca.

Cafe Równik to inicjatywa, której pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, które pracuje z wyjątkowymi osobami stawiającymi czoła wyzwaniom dnia codziennego mimo autyzmu, zespołu Downa czy też dysfazji. Z pomocą wielu życzliwych osób i firm udało im się stworzyć bardzo klimatyczny lokal, w którym pracują podopieczni stowarzyszenia. My zaoferowaliśmy sprzęt firmy Posiflex oraz wdrożyliśmy system Gastro, który ułatwi im pracę i obsługę gości. Intuicyjność systemu oraz jego konstrukcja sprawiają, że prowadzi on użytkowników przez cały proces obsługi, dzięki czemu nawet bez doświadczenia z pracą w gastronomii praca jest efektywna a pomyłki sporadyczne. Firma Posnet pomogła nam również w wyposażeniu stanowiska sprzedaży udostępniając drukarkę fiskalną za symboliczną opłatą.

To dopiero kilka dni po otwarciu, a już nie możemy się doczekać, kiedy znowu wpadniemy tam z wizytą. Takie inicjatywy bardzo nas inspirują i cieszymy się, że możemy w nich uczestniczyć.

Już niedługo wrócimy z nową dawką informacji na temat tego miejsca. Cafe Równik we Wrocławiu – odwiedźcie koniecznie!

previous arrow
next arrow
Slider
Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2018-06-29