Podsumowanie targów EuroGastro 2021

Właśnie zakończyła się kolejna, już 24 edycja Międzynarodowych Targów Gastronomiczno-Hotelarskich EuroGastro 2021, która po raz kolejny odbyła się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. To była pierwsza od dawna możliwość spotkania się na targach. Podczas trzech dni spotkań, między 1 a 3 września, udało nam się odbyć wiele rozmów, nawiązać nowe relacje i dopytać o bieżące potrzeby rynku HoReCa.

LSI Software na EuroGastro 2021

Na firmowym stoisku zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów dla branży gastronomicznej. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowała obecna kondycja branży i sposoby na wyjście z kryzysu po trwających miesiące lockdownach. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wszystkie rozwiązania związane z obsługą zamówień na wynos i z dostawą. Takie jak: Gastro Delivery, AIC, aplikacja Delivero czy moduł Ordering do zamówień online w mojeGastro, a także rozwiązania samoobsługowe, jak Gastro Kiosk. Co więcej, zaprezentowaliśmy również nową wersję aplikacji ułatwiającej inwentaryzację i przyjmowanie dostaw, czyli Gastro ICS.

Nie zabrakło również nowości sprzętowych od naszego partnera Posiflex. Na targach można było obejrzeć i sprawdzić o ile szybciej i płynniej działają terminale dotykowe z serii PS-361X-Q.

Nowości w ofercie

Na targach EuroGastro 2021, wspólnie z naszym partnerem Navisoft, premierowo zaprezentowaliśmy innowacyjne rozwiązanie technologiczne − Beerwall. Pozwala ono na pełne zautomatyzowanie procesu sprzedaży piwa w lokalu ze „ścianą piwną”. Jak działa to rozwiązanie? Najpierw klient nabywa w barze kartę. Następnie doładowuje ją u obsługi lub pobiera aplikację mobilną. Przy ścianie piwnej ma możliwość zapoznania się z opisem każdego rodzaju piwa. Kiedy dokona wyboru, wkłada kartę do czytnika przy nalewaku, co umożliwia nalewanie piwa. W następnej kolejności, na monitorze wyświetlana jest nalana ilość oraz cena. Jest to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie, które podniesie atrakcyjność lokalu, a także zmniejszy kolejki przy barze i zapewni szybszą obsługę. Dodatkowo, pozwoli to ograniczyć koszty pracownicze, a także zwiększyć zyski.

eurogastro 2021 - zespół

Do zobaczenia na kolejnych targach

Udział w targach po tak długiej przerwie był dla nas wydarzeniem, na które czekaliśmy z niecierpliwością i podekscytowaniem. W związku z tym, serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania podczas tych 3 dni i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych wydarzeniach branżowych. O tym gdzie i kiedy będzie można na spotkać, będziemy informować na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.