Gdzie spotkamy się tej jesieni? – targi gastronomiczne

Jesień - do targów jesiennych Gastro - jak Polagra 2017

Tegoroczna jesień, choć słotna i przedwcześnie chłodna, jest dla nas bardzo intensywna. Właśnie wróciliśmy z Food Business Forum, przed nami Polagra, Kongres Szefów Kuchni, HoReCa Gastrofood… Będzie dużo okazji do spotkań! ?

Lubimy rozmawiać o naszym oprogramowaniu. Lubimy, bo jest dobre i lubimy, bo chętnie słuchamy, jak najlepiej dalej możemy je rozwijać. Bo kto jest szefem kierownika produktu – wiadomo, klient! ?

Świeżo za nami FOOD BUSINESS FORUM. Ciekawe wydarzenie wykorzystujące formułę tzw. „business speed dating”, czyli kilkuminutowych indywidualnych spotkań dostawców z kupcami. Dla nas owocnych i tym samym chętnie powtórzymy udział w tym wydarzeniu w przyszłym roku.

Od 25 września zapraszamy na nasze stoisko na targi POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL. Zaprezentujemy na nich pełną gamę naszych rozwiązań dla branży HoReCa, czyli zarówno oprogramowanie i sprzęt dla gastronomii (system Gastro, terminale i inne urządzenia Posiflex, systemy przywoławcze LRS), jak również dla hotelarstwa. Zapraszamy na stoisko 37 w pawilonie 6A. Na odwiedzających stoisko czeka promocja targowa -30% na licencję Gastro!

Dwa tygodnie później, w Warszawie, uczestniczymy w KONGRESIE SZEFÓW KUCHNI. 11 października pokażemy na naszym stoisku nasze patenty technologiczne na lepszą organizację pracy w kuchni i sprawniejszą obsługę klientów.

W połowie listopada restauratorzy, menadżerowie, szefowie kuchni i wszyscy związani z biznesem gastronomicznym z południowej Polski spotykają się na targach HORECA / GASTROFOOD w Krakowie. I my też zapraszamy do Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków na nasze stoisko w centralnej części Hali Wisła.

W końcu listopada znów wydarzenie w Warszawie, GASTROMEETING. 28 listopada, w DoubleTree by Hilton, spotkamy się ze specjalistami branży gastronomicznej w czasie konferencji, networkingu i znów business speed dating. I pokażemy nasze jesienne nowości.

Do zobaczenia!

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2017-09-19