Portal z menu Twojej restauracji

Portal z menu Twojej restauracji

Zamówienia przez Internet to nie tylko wprowadzenie nowego kanału sprzedaży. Aby odnieść sukces, musisz zadbać też o widoczność swojej oferty, czytelne menu oraz jasny i zrozumiały sposób składania zamówienia. Ten problem rozwiąże program do zarządzania, którym jest portal z menu. Przedstawienie pełnej karty dań na dedykowanym portalu internetowym lub stronie restauracji jest pierwszym krokiem do zdobycia nowych klientów w Internecie.

Własny portal z menu

Na rynku istnieje coraz więcej serwisów pośredniczących w składaniu zamówień przez Internet z dowozem do domu czy pracy. Dzięki opublikowaniu menu restauracji nie tylko na stronie internetowej, ale też na portalach z menu powiększasz swoje szanse na zdobycie nowych i utrzymanie dotychczasowych klientów. Aby jednak karta dań zachęcała do zakupu, pamiętaj o kilku ważnych elementach, jakie powinny się pojawić:

  • czytelna czcionka oraz tło
  • wyraźne zdjęcia z możliwością powiększenia
  • wykaz składników
  • jasna informacja o dodatkach i możliwości ich dokupienia
  • informacje o płatnościach i dowozie

Te elementy są podstawą do stworzenia efektywnego menu oraz zachętą do skorzystania z Twojej oferty. Dodatkowo zadbaj również o jakość obsługi zamówień internetowych, nie ma bowiem nic gorszego niż zimne danie dostarczone do klienta z dużym opóźnieniem.

Pozwól klientom zamawiać jedzenie z dowozem przez Internet

Korzystanie z dobrze przygotowanej aplikacji z menu na tablecie czy telefonie jest zdecydowanie prostszym rozwiązaniem niż zamawianie jedzenia przez portale z menu lub strony internetowe. Coraz większa ilość posiadaczy tych urządzeń potwierdza, że woli korzystać czytelnego menu na aplikacji do zamawiania jedzenia. Restauratorzy, którzy chcą poszerzyć kanały sprzedaży swoich dań, powinni zaopatrzyć się w moduł programu mojeGASTRO. System odbiera oraz integruje zamówienia składane przez internetowe portale, stronę restauracji i aplikacje z menu restauracji. Obsługa wszystkich źródeł zamówień, dzięki oprogramowaniu mojeGASTRO jest równie prosta i łatwa, jak zamówienia składane przez klienta w lokalu.

Efektywnie realizuj zamówienia

Wszyscy klienci mają wysokie wymagania, a Ty, jako restaurator, musisz zadbać o to, by im sprostać. Najważniejsze w realizacji zamówień przez Internet jest terminowość dostawy świeżego (ciepłego w większości wypadków) dania z menu do klienta. Sprostanie temu logistycznemu zadaniu będzie wymagać wsparcia ze strony specjalistycznego oprogramowania. mojeGASTRO to program do zarządzania POS, który ściśle współpracujące z modułami menu na portalach i stronach internetowych. Wszystkie zamówienia spływające przez Internet są przez program mojeGASTRO natychmiast przetwarzane oraz przekazywane do realizacji. Obsługa restauracji otrzyma z aplikacji wszystkie niezbędne informacje odnośnie zamówień, włącznie z ich kolejkowaniem. Ogranicza to występowanie pomyłek i konsekwencji z tym związanych.

Ordering_1

Wysyłasz menu prosto z systemu Gastro na stronę www

Ordering_2

Klienci zamawiają z Twojej strony internetowej

Ordering_3

Zamówienie automatycznie pojawia się w systemie Gastro