POS Display
Monitor dla klienta

Twórz przekazy reklamowe dopasowane do każdej sytuacji. Swobodnie wygrywaj grafiki, zmieniaj czcionki. Program do komunikacji z klientem, umieszczony przy stanowisku sprzedaży, który pozwala na wyświetlanie zdjęć do produktów i aktualnych promocji.

Popraw jakość obsługi

POS Display z programem Gastro tworzą kanał do wyświetlania danych na temat zamówienia, przekazów reklamowych czy menu wraz z cennikiem. Samodzielna aplikacja działa niezależnie od innych systemów. Zastosowanie platformy to wiele zalet. Przede wszystkim znacznie usprawnia obsługę, zwiększa sprzedaż czy pozwala poznać opinie klientów (możliwość przeprowadzenia ankiet na monitorach dotykowych).

Dowolnie konfiguruj system

Intuicyjna konfiguracja POS Display umożliwia tworzenie dowolnych przekazów reklamowych dopasowanych do każdej restauracji. Swobodnie można wgrywać grafiki, dopasować czcionki i kolory. Taka dowolność pomoże urozmaicić przekaz, aby klient zawsze zwrócił na niego uwagę. Ponadto można zarządzać czasem oraz sposobem wyświetlania. Dla każdej grafiki reklamowej można dostosować konkretną datę i godzinę wyświetlania, co jest szczególnie istotne przy okresowych promocjach.

Zalety POS Display:

  • wyświetlanie przekazów reklamowych
  • wyświetlanie informacji na temat menu
  • możliwość ustawienia czasu wyświetlania danych
  • intuicyjna obsługa
  • łatwa konfiguracja

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!