Posiflex

Każda awaria w restauracji zmniejsza Twój utarg!
Postaw na niezawodny profesjonalny sprzęt marki Posiflex.

Posiflex to wydajne wodoodporne terminale z systemami pasywnego chłodzenia,
skanery, bonowniki i wiele innych wysokiej jakości urządzeń dla gastronomii.

Posiflex szczególny nacisk kładzie na rozwój systemów POS – terminali dotykowych oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych. Marka jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach również energooszczędności dzięki technologii „Fan Free”. Współpracując z siecią ponad 300 partnerów jest w stanie zapewnić kompleksowe wyposażenie i pomoc techniczną na terenie całego kraju.

Slide 1
Terminale POS
i monitory dotykowe
Urządzenia dotykowe odgrywają w gastronomii dzisiaj bardzo ważną rolę. Posiflex ma w ofercie terminale POS wyposażone w monitory dotykowe odporne na zalanie, pozwalające na pracę w wysokiej temperaturze, obsługujące czytniki kart i linii papilarnych – posiadające wszystko, co umożliwia wygodną pracę w restauracji lub lokalu samoobsługowym.

A także:

Skaner można podłączyć do niemalże każdego urządzenia techniki komputerowej, dzięki czemu praca jest o wiele sprawniejsza, a zebrane dane precyzyjne. Oferowane przez Posiflex czytniki kodów kreskowych to nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania.

Solidne wykonanie, niezawodny (certyfikowany) mechanizm oraz bezpieczeństwo zostały połączone ze stonowanym designem. Szuflady na pieniądze marki Posiflex sprawdzają się w lokalach gastronomicznych każdego rodzaju.

Charakterystyczny dla urządzeń Posiflex cichy tryb pracy pozwoli na dyskretny i szybki wydruk. Drukarki bonowe Posiflex mają możliwość zawieszenia ich na ścianie oraz pozwalają zamieścić na drukowanych elementach logo lub grafiki naszych klientów.

Porozmawiajmy o tym
jak Posiflex sprawdzi się
u Ciebie.

Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszymi ekspertami. Podczas spotkania przeanalizujemy Twoje potrzeby biznesowe i zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Odtwórz wideo