Każda awaria w restauracji zmniejsza Twój utarg!
Postaw na niezawodny profesjonalny sprzęt marki Posiflex.

Slider

Posiflex to wydajne wodoodporne terminale z systemami pasywnego chłodzenia,
skanery, bonowniki i wiele innych wysokiej jakości urządzeń dla gastronomii.

Posiflex szczególny nacisk kładzie na rozwój systemów POS – terminali dotykowych oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych. Marka jest synonimem jakości oraz innowacyjności, a w ostatnich latach również energooszczędności dzięki technologii „Fan Free”. Współpracując z siecią ponad 300 partnerów jest w stanie zapewnić kompleksowe wyposażenie i pomoc techniczną na terenie całego kraju.

Terminale POS
i monitory dotykowe
Urządzenia dotykowe odgrywają w gastronomii dzisiaj bardzo ważną rolę. Posiflex ma w ofercie terminale POS wyposażone w monitory dotykowe odporne na zalanie, pozwalające na pracę w wysokiej temperaturze, obsługujące czytniki kart i linii papilarnych – posiadające wszystko, co umożliwia wygodną pracę w restauracji lub lokalu samoobsługowym.
Slider

A także:

001-product

Skanery kodów kreskowych

Skaner można podłączyć do niemalże każdego urządzenia techniki komputerowej, dzięki czemu praca jest o wiele sprawniejsza, a zebrane dane precyzyjne. Oferowane przez Posiflex czytniki kodów kreskowych to nowoczesna estetyka oraz wysoka jakość wykonania.

002-drawer

Szuflady na pieniądze

Solidne wykonanie, niezawodny (certyfikowany) mechanizm oraz bezpieczeństwo zostały połączone ze stonowanym designem. Szuflady na pieniądze marki Posiflex sprawdzają się w lokalach gastronomicznych każdego rodzaju.

004-print

Drukarki bonowe

Charakterystyczny dla urządzeń Posiflex cichy tryb pracy pozwoli na dyskretny i szybki wydruk. Drukarki bonowe Posiflex mają możliwość zawieszenia ich na ścianie oraz pozwalają zamieścić na drukowanych elementach logo lub grafiki naszych klientów.

Slider