Program Gastro dostępny na rynku czeskim

Zapotrzebowanie na oprogramowanie gastronomiczne jest coraz większe. Reagując na potrzeby rynku, również z innych krajów, rozszerzyliśmy naszą działalność na Czechy. Dzięki temu również nasi sąsiedzi mogą korzystać na najnowocześniejszych rozwiązań w swoich restauracjach.

Gastrosystem.cz czyli software pokladna w Czechach

Postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż naszych produktów na rynku czeskim, ponieważ zobaczyliśmy, że jest na to zapotrzebowanie. Rozwiązania ułatwiające pracę w restauracji to jedno, jednak ze względu na nowe przepisy, które wchodzą w życie w 2016 roku, Czesi muszą mieć obecnie oprogramowanie, dzięki któremu wszystkie paragony będą bezpośrednio wysyłane do urzędu, który zajmuje się podatkami. Tym samym możemy im zaoferować program Gastro, który rozwiąże wszystkie te problemy, a usprawnienie w gastronomii pozwoli na jej lepsze funkcjonowanie i zwiększanie zysków.

Udoskonalamy nasze produkty

Oczywiście wchodząc na rynki w innych krajach nie zapominamy o tym, że program kasowy jest bardzo ważny dla naszych użytkowników, dlatego stale rozwijamy system i dodajemy aktualizację. Warto śledzić zmiany i dodatkowe funkcje, które dodajemy do programu, dzięki czemu chcemy ułatwiać pracę restauratorom nie tylko w naszym kraju, ale wszędzie tam, gdzie dostępny jest program Gastro.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2016-02-03