Prowadzisz kantynę?

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

prowadze_kantyne

Poszukujesz systemu dla swojej kantyny, który zapewni obsługę wszelkich form dotacji, zapewni komunikację z urządzeniami zewnętrznymi, umożliwi rozliczenie każdego typu kontraktu między jego stronami a nawet w pełni zautomatyzuje sprzedaż podczas przerw obiadowych?

Dobrze trafiłeś.

Właśnie ze względu na ogromną elastyczność naszych rozwiązań na współpracę z nami zdecydowali się najwięksi dostawcy placówek kantynowych w Europie. Zastanawiasz się czy system Gastro może wesprzeć również Twoją placówkę? Poniżej kilka informacji, które pomogą Ci zdecydować.

Automatyzacja sprzedaży

Czy pracujesz w tradycyjnym modelu sprzedaży obsługi przez kasjera, czy stawiasz na samoobsługę lub pełną automatyzację sprzedaży Gastro POS jest odpowiednim rozwiązaniem na każdy typ modeli dzięki możliwości odpowiednich modułów aplikacji. 

Dotacje

Nasze doświadczenie pokazuje, że co Klient to inna forma i obwarowania dotacji. W związku z tym, tak zaprojektowaliśmy macierz dotacji w Gastro, aby ustawić w niej można było niemal każdą jej kombinację. System Gastro SZEF pozwoli na elastyczne raportowanie do Twoich Klientów, tak by odzwierciedlić w zestawieniu wszystkie niuanse kontraktu.

Jedna karta do wszystkiego

Kiedy pracownicy zakładu, w którym prowadzisz kantynę mają już swoją kartę pracowniczą z funkcją kontroli dostępu, nie ma konieczności jej zmiany ani dokładania kolejnej na potrzeby wizyt w kantynie. Gastro pozwoli na to, by na jednej karcie pracowniczej funkcjonowały aż cztery salda równolegle: dotacyjne, przedpłacone, pracownicze oraz kredytowe. 

Jeśli chcesz przenieść administrowanie kartami pracowniczymi na klienta (dział administracji lub HR w zakładzie Klienta) moduł HR Panel posłuży do tego idealnie. 

Integracje z urządzeniami i systemami zewnętrznymi

Twój klient może wymagać integracji z maszynami vendingowymi (korzystanie z maszyny przy użyciu jednego z sald na karcie pracowniczej) lub swoim systemem kontroli dostępu.

Niektórzy nasi klienci wymagają również integracji z wpłatomatem, w którym to pracownik może uzupełniać środki na swojej karcie w ramach salda przedpłaconego (pre paid).

Mamy duże doświadczenie we wszystkich wspomnianych kwestiach i zapewniamy kompleksową usługę w tym zakresie. 

Zapraszamy do kontaktu.
Rozmowa o zarządzaniu gastronomią to nasza pasja!