Prowadzisz restaurację?

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

prowadze_restauracje

Miło Cię tu gościć. Prowadzisz już restaurację, czyli rozpocząłeś przygodę z najciekawszą, ale i wymagającą branżą. Gratulujemy! W czym możemy Ci pomóc? 

W zależności od tego czy Twoim celem jest zwiększanie zyskowności Twojej restauracji, zwiększenie kontroli, usprawnienie funkcjonowania restauracji czy jej rozwój sieciowy, możemy kierować Cię w stronę różnych rozwiązań z grupy Gastro. Zachęcamy do kontaktu z nami, a do tego czasu przyjrzyjmy się kilku kierunkom, które mogą Cie interesować.

Rozwój sprzedaży

Jest wiele dróg prowadzących do rozwoju sprzedaży w restauracji.
Chętnie pomożemy w takich aspektach, jak:

1a

rozwój sprzedaży na wynos (delivery)

Rozwiązania Gastro pomogą w standaryzacji całego procesu realizacji zamówień z dostawą. Przyjęcie zamówienia telefonicznego korzystając z modułu dostaw Delivery pozwoli na obsługę zamówień zgodnie ze standardami (identyfikacja dzwoniącego, widok ostatniego zamówienia czy adresu dostawy). 

Moduł Delivery w aplikacji managera Gastro POS przypilnuje całego procesu realizacji zamówień w podziale na jego etapy oraz ułatwi przydzielanie zamówień kierowcom i ich rozliczanie. Mobilna aplikacja Delivero usprawni kierowcom w efektywnym dostarczeniu potraw do miejsca dostawy. Cały system sprawnie zarządzi cenami dostaw w zależności od rejonu dostawy oraz wartości zamówienia. 

2a

sprzedaż przez internet

Dlaczego nie ułatwić Twoim Klientom decyzji zakupowych dzięki udostępnieniu wygodnych narzędzi do zamawiania z pozycji kanapy w salonie? 🙂

Aplikacja internetowa ORDERING i mobilna MOBILE ORDERING umożliwią składanie zamówień bezpośrednio na Twojej stronie internetowej lub na facebook’owym profilu restauracji. Te zamówienia trafią bezpośrednio na ekran stanowiska sprzedażowego Gastro POS. 

Budowanie lojalności klientów

Mówi się, że w gastronomii nie zarabia się na wizycie Klienta ale na tym, że powraca.
W pełni się z tym zgadzamy, dlatego nasze systemy pozwalają Ci na budowanie lojalności Klientów Twojej restauracji.

1a

Gastro SZEF oraz sprzedażowy Gastro POS w bardzo elastyczny sposób umożliwia ustawienie różnych typów rabatów i całej polityki rabatowej restauracji, a także zdefiniowanie odrębnych typów kart klienckich.

Sam też zdecydujesz w jakim okresie czasu czy pory dnia oraz na jakie produkty/grupy produktowe rabaty będą obowiązywały.

2a

W systemie Gastro Twoi Klienci mogą zbierać punkty i po zebraniu zdefiniowanej przez Ciebie ilości wykorzystywać je na zakupy w Twojej restauracji.

Całości dopełnia moduł promocji, który pozwala Ci na reagowanie różnymi kampaniami na zmiany w wysokości sprzedaży lub gdy chcesz „przekierować” swoich Gości na produkty lepiej marżowane. 

Analiza i zarządzanie zyskownością restauracji

Czy polegasz na informacji z księgowości kiedy analizujesz efektywność swojej restauracji oraz jej zyskowność ? Nie możesz z tego wiele odczytać? Doskonale to rozumiemy!

Dlatego mamy coś specjalnie dla Ciebie.

1a

Aplikacja Gastro Finanse wygeneruje dla Ciebie rachunek zysków i strat w specyfice biznesu gastronomicznego. Ujrzysz w nim szczegółowy podział na 3 grupy kosztowe: surowcowe, operacyjne i personalne.

Każda z tych grup składa się z poszczególnych typów kosztów (np. koszty surowcowe, marketing, media, opakowania, wynagrodzenia itp.). Dopiero kiedy na jednym widoku analizujesz wzajemne zależności poszczególnych kosztów i ich wpływ na zysk restauracji, możesz wyciągać klarowne wnioski i podejmować odpowiednie decyzje.

2a

Kiedy staniesz przed koniecznością optymalizacji poszczególnych grup kosztowych, aplikacja managerska Gastro SZEF i inne rozwiązania grupy Gastro będą Cię w tym wspierać każdego dnia. 

Zapraszamy do kontaktu.
Rozmowa o zarządzaniu gastronomią to nasza pasja!