Spotkajmy się, czyli gdzie warto być w pierwszej połowie 2018 roku?

targi gastronomiczne 2018
targi gastronomiczne gastro 2018

Branża gastronomiczna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Jak być na bieżąco z aktualnymi trendami? Idealnym miejscem do ich poznania są targi i konferencje gastronomiczne, których pojawia się coraz więcej. Zobaczcie, gdzie byliśmy i gdzie jeszcze będziecie mogli nas spotkać w pierwszej połowie tego roku.

Pierwsze wydarzenie branży gastronomicznej w tym roku już za nami. FOOD-to-GO to targi, które idealnie nadają się do prezentowania najnowszych trendów. Będąc tam z nami dowiedzieliście się jak sprawić by w restauracji pracowało się łatwiej oraz jak wyróżnić na kulinarnej mapie Polski.

FOOD-to-GO to  miejsce gdzie rozmawialiśmy z wieloma właścicielami, menadżerami oraz pracownikami restauracji prezentując system Gastro i sposoby jego wykorzystania w codziennej pracy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ekrany KDS Order Number, które ułatwiają zarządzanie kolejką w lokalach. Dodatkowo, mieliśmy okazję zaprezentować pełną gamę sprzętu, który usprawnia pracę w lokalach gastronomicznych – terminale Posiflex. Sprawdzają się one idealnie w miejscach o podwyższonym ryzyku zalania.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się też systemy przywoławcze LRS, które usprawniają komunikację między kelnerami i klientami.

Na pewno będziemy w Gdańsku również w przyszłym roku.

 

Gastro Hotel

Na początku marca odwiedzimy Kołobrzeg, gdzie weźmiemy udział w targach Gastro Hotel. 7 – 9 marca to okazja do spotkania się z właścicielami lokali gastronomicznych, cukierni i piekarni. Odwiedzający mogą zapoznać się z nowościami na rynku gastronomicznym, a także elementami wyposażenia lokali: tekstylia, artykuły spożywcze, nowinki techniczne i oprogramowanie.

Podczas targów planujemy pokazać zupełnie nową serię terminali Posiflex RT2000 i RT5100 – ultra cienkich i niezwykle eleganckich. Terminale zajmują zdecydowanie mniej miejsca na ladzie, posiadają unikalny system okablowania, pozostając przy tym niezwykle wydajnymi i odpornymi na zalania, kurz i pył urządzeniami. Nasi eksperci zaprezentują funkcje systemu Gastro, w tym również niezwykłe możliwości konfiguracji oprogramowania pozwalające dopasować je do potrzeb konkretnego lokalu.

 

EuroGastro

EuroGastro to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży gastronomicznej. W 2018 roku odbędzie się już 22 edycja! W dniach 21-23 marca w Warszawie będzie można spotkać wiodące firmy, wymienić doświadczenia i poznać wszystkie innowacje dla restauratorów. Odwiedzający mogą zapoznać się z wyposażeniem lokali gastronomicznych – od mebli po oprogramowanie. Na zwiedzających czeka również szeroka oferta żywności, napojów i alkoholi.

Oczywiście nie może nas tam zabraknąć! Nasi eksperci szykują kilka nowości, które koniecznie musicie zobaczyć. Jedną z nich jest aplikacja dla kierowców w pełni zintegrowana z systemem sprzedażowym POS i aplikacją dla menadżerów i właścicieli lokali. Coraz więcej zamówień to zamówienia na wynos, a odpowiednia (tzn. szybka i efektywna) ich obsługa to zwiększenie zysków. Tutaj także pokażemy kompleksową ofertę. Pojawią się więc terminale Posiflex i systemy przywoławcze LRS, które doskonale współpracują się z systemem Gastro. Już nie możemy doczekać się Waszych opinii!

Znajdziecie nas na stoisku D2 w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Gastro Meeting

W maju weźmiemy udział w Gastro Meeting w Warszawie. Cenimy tę konferencję za jej ciekawą konwencję opierającą się na formie Business Speed Dating. Dzięki temu uczestnicy są w stanie wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także dyskutować na wszystkie istotne dla nich tematy.

Mieliśmy już okazję wziąć udział w tym wydarzeniu w ubiegłym roku. Nowa formuła bardzo nam się spodobała, więc zdecydowaliśmy się na udział także w tym roku. Zapraszamy 29 maja do Warszawy na owocne spotkania biznesowe.

 

To cztery najważniejsze wydarzenia, na których będziemy na pewno. Branża gastronomiczna w Polsce rozwija się bardzo szybko. Co za tym idzie, pojawia się coraz więcej wydarzeń, na których warto się pojawić. Zapraszamy do odwiedzin i wspólnych rozmów na temat naszej wspólnej pasji jaką jest gastronomia.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2018-02-13