Dostawy na wynos – wprowadź sprzedaż bezkontaktową

Sprzedaż na wynos -
uruchom w Gastro moduły delivery

Zdajemy sobie sprawę z bardzo trudnej sytuacji w branży HoReCa. Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego odbija się w dużej mierze na restauracjach i hotelach. Przeorganizowanie pracy w strefie gastronomicznej nie jest łatwe, dlatego proponujemy nasze wsparcie i pomoc.

Skorzystaj z aplikacji do obsługi dostaw:

Ordering oraz Android Incoming Call

przyjmiesz zamówienie (złożone telefonicznie lub przez stronę restauracji), które automatycznie trafia na stanowisko POS

Moduł dostaw Delivery

monitorujesz cały proces od momentu przyjęcia zamówienia do jego rozliczenia przez kierowcę

Aplikacja Delivero

aplikacja mobilna dla kierowcy, jasno informuje o pozycjach gotowych do dostarczenia, adresie i danych kontaktowych klienta

Jak aplikacje usprawnią dostawy na wynos?

Ordering z aplikacją do zamówień online dzięki któremu klient samodzielnie składa zamówienie na posiłki przez stronę www Twojej restauracji lub Facebook’a. Zamówienie jest automatycznie wysyłane do programu Gastro i przekazane do wykonania.

Twój system Gastro może być połączony z rozszerzeniem Android Incoming Call. Dzięki temu, gdy odbierzesz połączenie, w systemie POS automatycznie zostanie utworzony nowy rachunek. To pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować możliwość pomyłek.

Do przyjmowania zamówień i zarządzania nimi wykorzystaj moduł dostaw Delivery. Aplikacja optymalizuje pracę, przyspiesza realizację zamówień oraz zapisuje ich historię dla konkretnego klienta co pomaga w kolejnych realizacjach. 

Aplikacja Delivero, która pomoże trafić kierowcy z zamówieniem do każdego klienta. Instalacja na smartfonie z Androidem daje dostęp do adresów i telefonów klienta. Ponadto w aplikacji widoczne są wszelkie informacje o zamówieniu i transakcji. 

Niektóre opisane moduły mogą działać niezależnie od siebie. Aby jednak maksymalnie wykorzystać ich potencjał i zoptymalizować cały proces obsługi dostaw zachęcamy do skorzystania z całego ich zakresu. 

Jesteś zainteresowany?