Top Gastro & Hotel w Pradze – będziemy tam!

187 wystawców z 19 krajów i prawie 31 tys. odwiedzających – tak było w zeszłym roku na targach Top Gastro & Hotel. Już niebawem weźmiemy udział w kolejnej edycji wydarzenia.

Od 16 do 19 lutego będziemy obecni na Top Gastro & Hotel w Pradze. Podczas 11. edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia dla Hoteli i Gastronomii zaprezentujemy nowe możliwości programu Gastro. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące systemu oraz opowiedzą o nowościach w oprogramowaniu.

Eksperci zaprezentują także rozwiązania sprzętowe firmy Posiflex. Będzie można przetestować wodoodporny terminal, sprawdzić, jak działa system KDS, czy zobaczyć w jaki sposób ułatwić prace kelnerom dzięki miniPOSom.
Na naszym stoisku pokażemy jak usprawnić komunikację między kuchnią, salą i kelnerami przy użyciu systemu bezprzewodowego przywoływania LRS.

Targi Top Gastro & Hotel to jedne z najważniejszych wydarzeń gastronomicznych w Czechach. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem a wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Czekamy przy stanowisku nr 9

Więcej o wydarzeniu tutaj: www.top-gastro.cz

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!
Zespół Gastro Data: 2017-02-14